Eesti keeles
Регистрация
ГлавнаяДобавить объявлениеОбъявленияНовости
Автомобильные объявления Эстонии

Добавьте объявление совершенно бесплатно!

Добавить объявление
 
 

Поиск

Марка:
Модель:
Тип кузова:
Год: -
Стоимость: -
Мощность (кВ): -
Пробег до (км):
Топливо:
КПП:
Кол-во дверей:
Город:
Показать:
С фото

Autopood статистика
Всего объявлений: 834 (+1)

Uudised  ] • Logan MCV ja erimudel Duster Aventure
  Просмотры (3390)   |   Комментарии (0)  

Pärast uuendatud Dacia Loganit, Sanderot ja Sandero Stepwayd suundub Rumeenia autotootja järgmistele võitudele uue, väikese hinnaga suure universaali Logan MCV ja maastikuauto praktilise ja pilkupüüdva erimudeliga Duster Aventure’ga.

Uus Dacia Logan MCV

Logan MCV ja erimudel Duster Aventure
Edukast turuletulekust julgustatuna esitleb Dacia uute Logani, Sandero ja Sandero Stepway jalajälgedes nüüd uut Logan MCV-d. Uus universaalkerega Logan MCV on kaasaegse kujundusega, avar ja funktsionaalne, mahuka sõitjateruumi pluss 573-liitrise pakiruumiga.

Logan MCV ja erimudel Duster Aventure
Uue Logan MCV-ga on Dacia kompromissitu, pakkudes enamikul turgudel praeguse mudeliga võrreldes sama hinnaga rohkem varustust. Uus varustus hõlmab ka multimeediasüsteemi MediaNav, kiirushoidikut koos kiirusepiirajaga, tagumisi parkimisandureid ja Eco-sõidurežiimi.

Uued mootorid — diisel ja TCe 90 bensiinimootor — hoiavad ülalpidamiskulud madalal ning sõidunaudingu arvelt ei pea tegema järgiandmisi kütusekulus ega CO2 heitmetes.

Uue Dacia Logan MCV tellimusi hakatakse vastu võtma 2013. aasta teises kvartalis.

Duster Aventure erimudel

Aventure on Dusteri originaalne eriversioon, sel on varustuses lisad nagu katuseraamidele paigaldatud laternad, kummist põrandamatid ning topograafilise kaardiga satelliitnavigatsioon Garmin.

Logan MCV ja erimudel Duster Aventure
Erimudelil on kaks kerevärvi — liustikuvalge (Glacier White) ja pärlimust (Pearl Black) — mõlemad ilmestatud eriliste väliskaunistuste ja eristuva sisepolstriga.

Kõikidele neile omadustele, mis on Dusteri märkimisväärselt edukaks muutnud — stiil, ruumikus ja maastikuvõimed — lisab Duster Aventure isikupärase, Dusteri iseloomule väärilise välimuse ning väga atraktiivse hinna.

Logan MCV ja erimudel Duster Aventure
Dacia Duster Aventure erimudel jõuab müügile alates aprillist.
Kirjutab, whatcar.
 
Другие новости:  Главная страница | Добавить объявление | Зарегистрироваться | Написать нам
   
  © 2009 Autopood.ee