Eesti keeles
Регистрация
ГлавнаяДобавить объявлениеОбъявленияНовости
Автомобильные объявления Эстонии

Добавьте объявление совершенно бесплатно!

Добавить объявление
 
 

Поиск

Марка:
Модель:
Тип кузова:
Год: -
Стоимость: -
Мощность (кВ): -
Пробег до (км):
Топливо:
КПП:
Кол-во дверей:
Город:
Показать:
С фото

Autopood статистика
Всего объявлений: 834 (+1)

Uudised  ] • Uus Subaru Forester seab lati kõrgele
  Просмотры (4081)   |   Комментарии (0)  

Uus Subaru Forester seab lati kõrgele
Uus Forester pakub Subarutele omaselt nauditavat juhitavust, märgatavalt suurenenud ja kvaliteetsema viimistlusega siseruumi, maksimaalset turvalisust ja täiesti uuel tasemel maastikuvõimekust.

Võrreldes tänase põlvkonnaga on neljanda generatsiooni Forester tuntavalt kasvanud, auto pikkuseks on nüüd 4595 mm ning teljevaheks 2640 mm.

Uus Subaru Forester saab endale uue süsteemi nimega X-MODE, mille leiab põhivarustusest kõikidel Lineartronic automaatkastiga mudelitel. Uue X-MODE süsteemi eesmärgiks on auto nelikveo tööd juhtides pakkuda märkimisväärset maastikusuutlikkust ning tagada muretu sõidukogemus ka keerulistest oludes.

Uus Subaru Forester seab lati kõrgele
Eesti turul saab uue Foresteri mootorivalikus olema kolm erinevat boksermootorit. Diiselmootori võimuseks märgitakse 147 hobujõudu ja 350 Nm. Bensiinimootorite valiku avab uuendatud 2-liitrine boksermootor, mis arendab 150 hobujõudu ning 198 Nm. Uus turbolaaduriga DiT otsepritse mootor pakub 240 hobujõudu ja 350 Nm.

Käigukastides on valikus kuuekäigulised manuaalkastid ning variaatorülekandega Lineartronic automaatkastid. 2-liitirse vabalthingava mootori puhul on Lineartronic transmissioonil 6 programmeeritud käiku, ülelaadimisega DiT mootoril aga kaheksa programmeeritud ülekannet.

Uus Subaru Forester seab lati kõrgele
Uus Forester jõuab Eestisse järgmise aasta veebruaris.
Kirjutab, whatcar.
 
Другие новости:  Главная страница | Добавить объявление | Зарегистрироваться | Написать нам
   
  © 2009 Autopood.ee