Eesti keeles
Регистрация
ГлавнаяДобавить объявлениеОбъявленияНовости
Автомобильные объявления Эстонии

Добавьте объявление совершенно бесплатно!

Добавить объявление
 
 

Поиск

Марка:
Модель:
Тип кузова:
Год: -
Стоимость: -
Мощность (кВ): -
Пробег до (км):
Топливо:
КПП:
Кол-во дверей:
Город:
Показать:
С фото

Autopood статистика
Всего объявлений: 847 (+1)

Uudised  ] • Uus Audi A3 Sportback
  Просмотры (4641)   |   Комментарии (0)  

Uus Audi A3 Sportback
Audi avaldas Pariis autonäituse esmaesitluse eel uue A3 Sportback fotod ja andmed. Uus Audi A3 Sportback on eelmisest põlvkonnast natuke suurem ja tänu kergtehnoloogiale ligemale 90 kilogrammi kergem.

Auto välisilme jätkub ka salongis, mis on elegantne, avar ja ruumikas. Auto teljevahe on kasvanud 5,8 sentimeetrit, mis avaldub eriti tagumisel istmel reisijatele.Analoogselt suuremate mudelitega, on ka A3 armatuur nüüd „ümber“ juhi ning varustuspakette on kolm: Attraction, Ambition ja Ambiente.
Uus Audi A3 Sportback

Valikus on 13 välisvärvi, mida saab kombineerida musta optikapaketi või S-line välispaketiga, et autole veelgi sportlikumat välisilmet anda. Valikus on kuni 18-tollised veljed. Auto pagasiruumi suurus on 380 liitrit, mida on võimalik tagumiste istmete allaklappimise teel suurendada 1220 liitrini.

MMI navigatsiooniseade Plus, millega kaasneb käekirjatuvastusfunktsiooniga puutetundlik paneel (touchpad) keskkonsoolis ja 7-tolline armatuurlauast välja tõusev ja ainult 11mm õhuke ekraan, kus on muuhulgas saadaval ka Google‘i internetiteenused, sealhulgas auto navigatsiooniseadmega ühendatud Google Earth 3D kaardi ja Google Street View võimalused. Muusikalise elamuse eest hoolitseb 705-vatise väljundvõimsuse ja 14-ne kõlariga Bang & Olufseni helisüsteem.

Mootorivalikus on alguses kolm jõuallikat – kaks bensiinimootorit ja üks diiselmootor. Hiljem lisandub veel üks bensiinimootor ja kaks diiselmootorit. Võrreldes eelkäijaga on kütusekulu keskmiselt 10% vähenenud.

Uus Audi A3 Sportback
Bensiinimootorid (1,2 ja 1,4 TFSI) arendavad 105 kuni 140 hobujõudu ning keskmine kütusekulu jääb vahemikku 4,3 kuni 5,3 l/100km. 1,8-liitrine TFSI bensiinimootor arendab 180 hobujõudu ja 250 Nm, keskmine kütusekulu on 5,6 liitrit 100 km kohta.

Diiselmootorid (1,6 ja 2,0 TDI) arendavad 150 kuni 180 hobujõudu, keskmine kütusekulu on vastavalt 4,6 ning 4,3 liitrit 100km kohta.
Uus Audi A3 Sportback
Audi A3 Sportback tuleb müügile järgmise aasta alguses. Auto baashinnaks Saksamaal saab olema 22 500 eurot.

Kirjutab, whatcar
 
Другие новости:  Главная страница | Добавить объявление | Зарегистрироваться | Написать нам
   
  © 2009 Autopood.ee